Примусова установка подачі та змішування ПУПЗ

Примусова установка подачі та змішування ПУПЗ

Примусова установка подачі та змішування ПУПЗ - найкраще рішення для комфортної роботи із внесення добрив! 

Власна розробка компанії Іррігатор Україна.

ПУПЗ цілком може бути як самостійною одиницею, виконуючи покладені на неї завдання, так і бути частиною складнішої системи, з управлінням від центрального контролера з віддаленим доступом.

Вузол створювався як рішення для більш комфортної роботи обслуговуючого персоналу на об'єкті установки. Його завдання поєднати два основних елементи системи подачі добрив – насоса примусового упорскування, що замінює собою інжектор Вентурі, та не потребує перепаду тиску, і компресора – відповідального за рівномірне та повне розмішування добрив у ємностях для внесення.

Спочатку вузол планувався в однофазному виконанні (можлива 3-х фазна модифікація), для його більшої універсальності та можливості роботи від генератора, на площах, де немає мереж енергопостачання. Але з огляду на сучасну ситуацію з електропостачанням, це рішення сприймається як найбільш оптимальне і правильне.

Заводиться всього один кабель в шафу управління, з автоматичними вимикачами, відповідно до споживаного навантаження, можна запустити необхідний компонент вузла - насос або компресор, або обидві одиниці одночасно, залежно від необхідного порядку заходів, що проводяться.

Встановлення насоса внесення та компресора на одній рамі дозволило зробити вузол мобільним і компактним, зняти проблему розміщення компресора щодо ємностей змішування, проводити обв'язку трубопроводами до однієї точки підключення замість двох різно рознесених, підвести один кабель живлення до однієї шафи, замість великої кількості кабелів до різних елементів , робити зручне керування та налаштування з однієї точки, при необхідності зробити вузол з'ємним з можливістю транспортування на різні поля.

Вертикальний багатоступінчастий насос італійського виробництва з пластиковими робочими колесами та корпусом з нержавіючої сталі, зарекомендував себе як надійний та перевірений елемент примусового внесення маткових розчинів у низько та середньонапірні системи, шляхом примусової подачі. Максимальна продуктивність насоса складає до 2000-2500 л/год підготовлених рідких добрив (дані на чисту воду). Для точного внесення добрив, а також промивання системи, передбачено окремий канал подачі, оснащений голчастим краном і ротаметром 100-1000 л/год, що дозволяє налаштувати і контролювати необхідну витрату в зазначених межах. Потужність насоса 1,5 кВт.

Компресор, потужністю 1,5 кВт, забезпечує необхідний тиск та об'ємну витрату повітря для змішування добрив у ємності до 2000л, і в кількох дрібніших ємностях по черзі. Додатково встановлений зворотний клапан запобігає можливому зворотному струму рідини по трубах, тим самим захищаючи компресор від попадання рідини в робочу зону. Двосторонній повітрозабірний патрубок обладнаний фільтром, для захисту від комах та попадання дрібного сміття, піднятий від рівня підлоги, для зменшення кількості пилу на робочому колесі.

Рама з анодованого алюмінієвого профілю стійка до корозії, витримує атмосферні опади та випадкове розлиття добрив. Чотири регульовані ніжки в основі допоможуть встановити раму у стійке положення, на будь-якій твердій поверхні.

Шафа керування з прямим запуском дозволяє включати необхідні елементи вузла з однієї точки, має відповідну індикації світла пристрою. При необхідності вона може бути обладнана системою захисту. За допомогою додаткового обладнання її можна підключити до централізованої системи автоматизації.

Цей пристрій підходить як для невеликих ділянок, так і для полів великою площею. Можливі різні модифікації, залежно від необхідних умов та побажань замовника.

2023-01-25 10:02:18 756

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних