Запуск четвертої лінії з виробництва крапельної трубки

Високий попит на крапельну трубку сезонів 2020-2021 року став поштовхом і стимулом до модернізації існуючих виробничих ліній і інвестицій в розширення виробництва компанії "Іррігатор Україна".

З 2015 року компанія «Іррігатор Україна» виробляє широкий асортимент крапельної трубки, споживання якої зростає з кожним роком. Ми орієнтовані на досягнення довгострокової стабільної переваги на ринку, тому підвищений попит сезонів 2020-2021 року став поштовхом і стимулом до модернізації існуючих ліній і збільшення виробничих потужностей. Швидка реакція на вимоги ринку, вміння підлаштовуватися під його потреби і пропонувати необхідний асортимент, ефективність, надійність і якість продукції - обов'язкові умови успіху нашої компанії.

19 березня 2021 року на заводі «Іррігатор Україна» була введена в експлуатацію нова, вже четверта, високошвидкісна продуктивна лінія для виробництва крапельної трубки з плоскими некомпенсованими крапельницями.

Нова лінія об'єднала в собі багато передових технологій «Метцер Інжиніринг». Прискорений процес сортування емітерів і інші технічні новинки дозволяють виробляти крапельну трубку з товщиною стінки до 10 міл (0,25 мм) зі швидкістю понад 300 м / хвилину.

Завдяки модернізації виробництва і запуску четвертої лінії, сьогодні загальна продуктивність виробничих потужностей заводу збільшилася більш, ніж в1,5 рази і становить 370 000 000 м / рік.

2021-05-05 11:54:28 2323

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних