Голова Одеської ОДА разом з Міністром агрополітики відвідали компанію «Іррігатор Україна»

В рамках робочого візиту до Одеської області, Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким відвідали компанію «Іррігатор Україна"

В рамках робочого візиту до Одеської області, Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, 21 жовтня 2021 року, разом з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким відвідали компанію «Іррігатор Україна».

Завод «Іррігатор Україна», який спеціалізується на виробництві крапельної трубки, працює в місті Доброслав Одеської області.

«На сьогоднішній день крапельний полив – це «must have» будь-якого фермерського господарства. Крапельне зрошення значно спрощує і прискорює процес поливу сільгоспкультур, що вирощуються на великих площах, як у відкритому ґрунті, так і в теплиці. І для поливу великих сільськогосподарських угідь важливо правильно спроектувати автоматичні системи поливу і вірно спорудити лінію прокачування води, високу надійність якої забезпечує магістральний шланг для краплинного поливу, або як його ще називають – шланг layflat» – який ми і виробляємо у нас на заводі в Доброславі» – продовжив розповідь Станіслав Сендерович.

«Ми переконались, що на заводі «Іррігатор Україна» встановлено і працює новітнє обладнання та чітко налагоджений технологічний процес, які дозволяють виробляти, у нас в Одеській області, продукцію європейської якості, забезпечуючи потреби не тільки українського ринку, а й поставляти продукцію до країн СНД і Європи. За плечима співробітників компанії 15 років досвіду в проєктуванні та вдала реалізація сотень проектів систем поливу як в Україні, так і за її межами. Тож цей досвід є корисним в рамках реалізації в Одеській області пілотного проєкту з відновлення зрошуваних систем» – відзначив голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

2021-10-22 08:24:52 2265

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних