Імпульсне крапельне зрошення

Як виростити більше, швидше, якісніше і з меншими витратами?

Імпульсне крапельне зрошення

Системи крапельного зрошення вже давно зарекомендували себе як ефективні та економічно вигідні, які мають низку переваг. Новим етапом у розвитку іригаційних систем можна назвати імпульсна крапельне зрошення, яке замість одного багатогодинного поливу за добу, а дуже часто і в кілька днів, - передбачає часті поливні імпульси протягом всього іригаційного циклу.

Імпульсне крапельне зрошення забезпечує значну економію води та енергії, підвищує врожайність, поліпшує якість товарної продукції, ефективність застосування добрив та інших хімікатів, знижує небезпеку засолення.

Повітря так само необхідне для правильного розвитку кореневої системи, як і вода. Імпульсна іригаційна система змінює гравітаційний характер поливу на капілярно-дифузний, забезпечуючи правильний розподіл води, кращий повітрообмін в грунті, допомагає уникнути засолення в зоні коренів.

Дифузно-гравітаційний рух води

Характеристика гравітації

Вибір крапельних ліній

Однією з важливих складових при імпульсному крапельному зрошенні є вибір крапельних ліній. У зв'язку з тим, що специфіка імпульсного поливу полягає в принципі «поливати потроху, але часто» дуже важливо, щоб іригаційна система була готова моментально почати полив.

Рішенням цієї задачі стала крапельниця з антидренажною системою. Крапельна лінія INBAR компанії Metzer - це кращий вибір для точного імпульсного зрошення. При падінні тиску до 1.4 м водяного стовпа (0.14 бар) відбувається автоматичне відключення поливу. При цьому крапельна трубка залишається наповненою водою в проміжках між циклами зрошення й забезпечує миттєвий запуск і рівномірний полив по всій довжині в наступному циклі. Широкий діапазон робочого тиску дозволяє використовувати крапельну лінію INBAR для різних рельєфів.

Слідкувати за реакцією кореневої системи в реальному часі - рішення для вивіреного й точного, своєчасного й збалансованого управління зрошенням і фертигацією.


 

Для досягнення максимальної ефективності роботи системи імпульсного крапельного зрошення обов'язкова наявність таких складових:


 

Таке обладнання дозволяє використовувати саму рослину як «суперсенсор», відстежуючи фізіологічну активність рослини вдень і вночі й реагувати в реальному часі на зміни та / або потреби в циклі розвитку рослини. Це допомагає створити оптимальне середовище для реалізації максимального потенціалу рослини в умовах відкритого грунту.

2020-02-28 14:14:27 3017

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних