ТОП-10 виробників зрошувального обладнання 2021

За підсумками першого півріччя 2021 р. загальна кількість продажів дощувальних машин в Україні перевищила 450 одиниць. При цьому 2021 року рейтинг учасників ринку за кількістю реалізованих дощувальних машин очолив український бренд — Variant Irrigation.

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко нещодавно повідомив, що на український ринок зрошувального обладнання чекають великі зміни. Один з найбільших гравців на світовому ринку Valmont Industries Inc. планує розгорнути в Україні виробництво повного циклу — від насосних станцій до дощувальних машин останнього покоління, які відомі українським аграріям під брендом Valley. Тепер це буде локалізоване виробництво, що з ймовірністю призведе до зміни структури ринку дощувальних машин.

Latifundist.com запитав, хто сьогодні входить до топ-десятки гравців ринку зрошувального обладнання в Україні. Уточнимо лише, що рейтинг ми склали за підсумками 6 місяців 2021 року, на основі аналізу даних з кількох джерел, включаючи опитування учасників ринку.

Загалом в Україні в парках техніки агропідприємств сьогодні налічується близько 6 тис. дощувальних машин. Цього достатньо для зрошення 600 тис. га, тоді як за оцінками фахівців, зрошення в Україні сьогодні потребує понад 23 млн га земель, з яких постійного зрошення — 18,7 млн ​​га.

Одним словом, український ринок дощувальних машин має і потенціал, і простір для багаторазового зростання. Що, власне, ринок демонструє.

За нашими підрахунками, за підсумками першого півріччя 2021 р., загальна кількість продажів дощувальних машин в Україні перевищила 450 одиниць. При цьому 2021 року рейтинг учасників ринку за кількістю реалізованих дощувальних машин очолив український бренд — Variant Irrigation.

Взагалі, системи зрошення в Україну сьогодні постачають в основному компанії зі США та Європи. Той же Valmont. Проте обидва найбільші українські виробники дощувальних систем — Variant Irrigation і «Фрегат» — входять до ТОП-5 гравців на ринку. А впритул до ТОП-10 примикає китайський бренд RainFine.

Восени 2020 року компанія "Іррігатор Україна" стала офіційним дилером дощувальних машин Variant Irrigation в Одеській та Миколаївській областях.
І нам особливо приємно, що у 2021 році рейтинг учасників ринку за кількістю реалізованих дощувальних машин очолив український бренд – Variant Irrigation. Вітаємо наших партнерів із цим досягненням! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та сміливо йти вперед, успіхів та процвітання! А також цікавих спільних проєктів!
2021-11-26 13:26:35 2268

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних