Проєкт крапельного зрошення томатів 435 га, Одеська область

Найбільший проєкт крапельного зрошення томатів 435 га, Одеська область

​У 2023 році ми реалізували один з найбільших проєктів із зрошення томатів на Одещині площею 435га.

  Вся площа поділена на 7 окремих полів, кожне з яких має свою дизельну насосну станцію. Насоси беруть воду із системи каналів, які наповнює ГНС Дністер (м. Біляївка). 

На кожному полі встановлено свій вузол примусового змішування та подачі добрив, що є більш просунутим і точним способом внесення добрив (порівняно з класичними «інжектором» або «ємністю під тиском»). Також цей метод дозволяє більш якісно «промивати» систему та вносити необхідні речовини в період цвітіння водоростей тощо.

  Управління поливними блоками здійснюється за допомогою клапанів-регуляторів тиску. Установка таких регуляторів є обов'язковою умовою для проєктів зі складною топографією і в майбутньому дозволить автоматизувати процес керування системою поливу.

 Крапельна трубка, магістральний та розподільчий трубопровід (ЛФТ), з'єднувальні фітинги, що використовуються на проєкті – власного виробництва нашої компанії.

  «Іррігатор Україна» - лідер галузі з реалізації проєктів такого маштабу та такої складності. Ми впроваджуємо сучасні рішення, що дозволяють задовольняти запити найвибагливіших споживачів.

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних