Проєкт підґрунтового крапельного зрошення 398га

Проєкт підґрунтового крапельного зрошення 398га

Новий рівень ведення сільського господарства!

В липні 2022 року ми ввели в експлуатацію найбільший проект  підґрунтового крапельного зрошення в Україні, площа якого складає 398га.

Весь масив складається з 8-ми різних полів неправильної форми, тому для проектування знадобився багаторічний інженерний досвід нашої компанії та застосування цікавих і нестандартних рішень.

Серцем кожного проекту є насосна станція. В нашому проекті вона складається з 5-ти насосів, по 75кВт кожен. Максимальна потужність насосної становить 1500м.куб\год. Цікавим є те, що насоси встановлені вище рівня води, а глибина відкритої водойми, з якої ми беремо воду, всього 1.5 м. Запуск та керування насосами відбувається за допомогою частотного перетворювача та плавних пусків, що дозволяє суттєво зекономити електроенергію.

Фільтрація води для системи підземного зрошення відбувається за допомогою автоматичних сітчастих фільтрів Amiad Filtomat, ступінь фільтрації - 100мкм. Відстань від  фільтростанції до найвіддаленішого поля складає 1.4км, тому біля кожного з полів був встановлений додатковий напівавтоматичний фільтр.

Компанія Amiad є світовим лідером з систем фільтрації та її продукція є найсучаснішою та найнадійнішою в світі. Також в цьому проекті було використано обладнання тільки найвідоміших світових брендів, таких як Metzer, Bermad, Talgil, Davis, Saer, Irritec та інш.

Для внесення добрив на проєкті використовуються плунжерні насосі, а для підготовки та розмішування використовується повітряний компресор. Все це обладнання розташовано в одному приміщенні та процеси максимально автоматизовані. Всім керує лише одна людина – оператор, який може запрограмувати багато різних алгоритмів роботи системи за допомогою датчиків та допоміжних пристроїв, таких як метеостанція, тензіометричні пости або датчики EC та pH. Вся необхідна інформація знаходиться та зберігається в контролері.  А також він може керувати віддалено всією системою з власного смартфону. Такі технології раніше використовувалися лише на закритому ґрунті (в теплицях), а зараз всі фермери можуть відчути переваги та користь такої системи при вирощуванні кукурудзи, різних зернових культур та овочів.

Подача води до поливних блоків відбувається по ПЕ трубах діаметром від 63 до 500мм.

Полив здійснюється за допомогою крапельної трубки, виготовленої на власному заводі компанії Іррігатор Україна за найвищими світовими стандартами якості. Спеціальний компенсований емітер в крапельній трубці ASSIF розроблено для використання в підґрунтових системах зрошення, основною перевагою якого є антисифонна система, що перешкоджає потраплянню піску та ґрунту  всередину.

Наша компанія комплексно виконала монтаж «під ключ», взявши на себе вирішення всіх організаційних, проектних та технічних питань, необхідних для реалізації проекту, що дозволило Замовнику контактувати лише з одним виконавцем, який відповідає за кінцевий результат.

Результатом всіх інженерних заходів, які були виконані нами на цьому проєкті, є надійна та багаторічна роботи системи, за допомогою якої Замовник отримає гарантований врожай.

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних