Реконструкція насосної станції Черкаська область

Проєкт крапельного зрошення 216 га з реконструкцією насосної станції

Після успішної реалізації в 2020р проєкту крапельного зрошення 65га, компанія «Іррігатор Україна» продовжує плідну співпрацю з компанією в Черкаській області. Новий проєкт крапельного зрошення на трьох ділянках загальною площею 216 га під вирощування кабачків і солодкої кукурудзи запланували здійснити навесні 2021 року.
З огляду на значне розширення поливних площ, реалізація проекту потребувала комплексних рішень. Одним з основних завдань в рамках етапів реалізації, стало збільшення продуктивності існуючої насосної станції. У зв'язку з цим провели реконструкцію станції шляхом модернізації насосного обладнання. У початковому варіанті продуктивність насосної становила 600 м куб / год, її забезпечували два насоси 1972 року випуску - класична спадщина радянської епохи.

На заміну морально й технічно застарілих агрегатів вибрали насоси італійської фірми SAER. Переваги нового обладнання - якість в деталях і економічність споживання електроенергії при високому коефіцієнті корисної дії. Максимальна продуктивність нової насосної станції - 1200 м куб / год.

Керування насосами може здійснюватися віддалено із застосуванням частотного перетворювача і плавного пуску. Щоб забезпечити стабільну роботу насосів, замінили трансформатор. Станцію обладнали вакуум-котлом з системою автоматики, інтегрованою в загальну систему керування.

Управління насосною станцією реалізували спільно з партнером «Іррігатор Україна», компанією «АКН», яка спеціалізується на виробництві силових шаф управління для насосних станцій будь-якої складності. Автоматизація насосної станції підвищить надійність роботи, зменшить трудовитрати й витрати на експлуатацію.

У проєкті зрошення заплановано використання системи автоматики ізраїльської компанії TALGIL - світового лідера з розробки й впровадження професійних систем управління в сільському господарстві. У симбіозі з автоматикою «АКН», управління й контроль за роботою насосної станції включені в загальну систему автоматизації процесів, що дає можливість керувати та регулювати параметри системи онлайн.

В ході робіт з реконструкції насосної станції, провели ревізію басейну-накопичувача й магістрального трубопроводу. Обсяг накопичувача - 3000 м3, його технічні параметри та стан дали можливість використовувати басейн-накопичувач в проєкті без кардинальних змін, включивши в систему крапельного зрошення.

Для подачі води від насосної станції до трьох нових масивів встановили напірний ПЕ трубопровід 400-315 мм з виведенням гідрантів на поле.

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних