Проєкт крапельного зрошення та автоматизації саду фундука, Одеська область

Проєкт крапельного зрошення саду фундуку

Іррігатор Україна є постачальником обладнання для багатьох агрогосподарств, з якими компанію пов'язує багаторічна й продуктивна співпраця. Зрошення фундукового саду в Одеській області - один з таких проєктів. Старт закладки саду був здійснений у 2015 році на площі 50 га. Рік за роком господарство динамічно нарощувало й розширювало насадження. У 2021 року загальна площа  складе майже 800 га.
 
Фундаментальне питання при закладці фундукового саду - визначитися з джерелом поливної води. Тут використовують воду з Дністра, яка подається від насосної станції і, пройшовши по трубах довжиною майже 10 км, потрапляє в декілька накопичувальних басейнів, спеціально побудованих на території господарства. Сьогодні для добового поливу масиву в розпорядженні господарства знаходиться від декількох тисяч до декількох десятків тисяч метрів кубічних води. Підтримка оптимальної вологості грунту в саду - запорука стабільного та якісного врожаю, тому, в допомогу агрономам, за даним показником стежать датчики вологості грунту.
 
На всій площі саду використовується поверхнева багаторічна система крапельного зрошення. У процесі розширення площ насаджень, господарство одразу почало впроваджувати автоматизацію поливу. На сьогоднішній день автоматизований полив працює на площі майже 500 га. Масив розбитий на поливні зони і, завдяки системі встановлених RTU (пристрої радіо зв'язку) і головному контролеру Dream2 (продукт компанії Talgil, Ізраїль), можна управляти поливом віддалено як з офісу Головного Агронома, так і з телефону операторами поливу - включати полив тієї чи іншої зони або їх комбінацію. Всі дані про полив архівуються й завжди доступні для аналізу.

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі ваші запитання.
Заповнюючи дану форму, я даю згоду на обробку персональних даних